Hledají domov

Najdou ho u Vás?

Co je třeba k adopci

podejte pomocnou tlapku a dejte kočičce milující domov

Co je potřeba k tomu, abyste si od nás mohli osvojit chlupatého mazlíčka:

  • Věk 18 a více let a platný doklad totožnosti. Zvířata nevydáváme přes prostředníka, musíte si pro něj dojet osobně. Chceme s Vámi totiž probrat podmínky, které můžete zvířeti poskytnout, abychom zjistili, zda je zvíře, které si chcete osvojit, je pro Vás vhodné.
  • Přepravka vhodná pro kočičku. 
  • Podpis smlouvy o převzetí zvířete do péče. Ta vymezuje práva a povinnosti nového majitele i spolku Bastet z.s. Například si vyhrazujeme právo na případné kontroly dodržování podmínek. Také se nám zavazujete k tomu, že nám budete pravidelně podávat pravdivé informace o tom, jak se koččice daří, a pokud se o zvířátko nebudete schopni z jakéhokoli důvodu starat, vrátíte ho zpět. Pokud není zvířátko kastrované, zavazujete se jej ve vhodném věku nechat vykastrovat.
  • Zaplacení adopčního poplatku. Osvojovací poplatek za kočičky je příspěvkem na kastraci a odčervení a vakcinaci. Adopční poplatky se platí v hotovosti při převzetí zvířete.

Každá kočička, kterou jsme přijali, bude mít své album. V popisu alba Vás budeme informovat, zda je kočička stále volná, zarezervovaná nebo už našla svůj domov. Do popisu se budeme snažit psát nejen, jak se k nám kočička dostala, ale také jakou péči jsme kočičce poskytovali (zda byla i kastrovaná, jaké testy jsme jí dělali, jaké dostala léky atd.).

Chceme dát kočičkám nový domov plný lásky. Myslíme na to, že většina kočiček má za sebou mnoho bolesti a utrpení (kolikrát si ani nedovedeme představit, čím vším si musely projít), a proto je i pro nás velmi důležité, aby jejich další život v nové rodině byl pro tyto mazlíčky jen šťastný a plný lásky a aby tak mohly zapomenout na svou smutnou minulost.

Kolik bude stát adopce 

V depozitu se platí adopční poplatky za každou kočičku. Tyto částky ani zdaleka neodpovídají nákladům na potřebnou předešlou léčbu, testy, krmení, kastrace atd. Jedná se alespoň o symbolický poplatek, skutečné náklady jsou mnohem vyšší.

Adopční poplatek kotě

Vakcinované a odčervené

400 Kč

Adopční poplatek dospělá kočka

Vakcinovaná, odčervené, kastrovaná

700 Kč

Kontaktujte nás