Podpořte nás

jak a proč pomoci

Věděli jste, že nás můžete podpořit i tak, že Vás to nebude stát ani korunu?

Existuje více než 600 e-shopů, včetně známých e-shopů jako Kasa.cz, Alza.cz, Pelikan.cz, Booking.com, Aliexpress.com, kde nás podpoříte procenty z nákupu. Za nákup zaplatíte stejně, nestojí Vás to ani korunu navíc!

Je to opravdu jednoduché.

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se v následujícím formuláři. Poté při každém on-line nákupu můžete podpořit přímo naše depozitum a nestojí Vás to ani korunu navíc! Děkujeme.

Proč pomoci?

Naši činnost nedotuje stát ani jiný subjekt. Vše děláme dobrovolně a zdarma, bez nároku na nějakou odměnu či mzdu. Největší odměnou nám je, když kočička najde nový milující domov. Abychom získali peníze na očkování, léčbu, operace, krmení nebo kočičí písek, jsme odkázaní na pomoc druhých. Pořádáme různé kočičí aukce (na našich Facebookových stránkách), občas se najdou štědří dárci, kteří nám pošlou korunky nebo třeba písek či granulky pro kočičky. Pomocnou tlapku nám můžete podat i jinak naž finančně.

Máme nově i dárkové poukazy, vyberte si :)

Udělejte radost dvakrát

Máme pro Vás na výběr (klik) z různých dárkových poukazů, kterými uděláte radost nejen svým blízkým, ale také opuštěným kočičkám. Stačí si vybrat, který poukaz je Vám nejbližší, napsat nám na FCB v jaké hodnotě si poukaz přejete a my Vám ho pošleme! 

Děkujeme, že pomáháte.

Jak nám můžete pomoci

jakákoli pomoc opuštěným, toulavým nebo týraným kočkám je vítána

Největší pomoc a dárek pro naše kočičky je jejich adopce do nových milujících domovů, ve kterých by zapomněly na všechno zlé, co si prožily před tím, než se k nám dostaly. Ne všichni ale mohou kočičku adoptovat, ale i tak nám chtějí pomoci. Jak tedy na to?

Finanční dary

Celoročně nejvíce potřebujeme finanční prostředky na pokrytí nákladů na veterinární péči a karanténu. Často se k nám dostanou ale kočičky, které potřebují operaci nebo specialní léky či stravu. Péče o kočičky je tak často nákladná. 

Mezi naše svěřence patří i kočičky, které jsou příliš divoké a plaché na to, aby se daly odchytit a umístit do nových rodin. Proto je chodíme krmit ven kvalitními granulemi a v zimě poctivými horkými vývary, které nezamrzají a kočičky se jimi zahřejí. 

Pokud nám chcete přispět, číslo našeho transparentního sbírkového účtu je 2500996720/2010.  Chcete-li provoz našeho depozita raději podpořit anonymně, můžete použít náš provozní účet 2000996708/2010.

Peníze je možné poslat na náš účet s poznámkou pro jakou kočičku je platba určena nebo na jaký zákrok přispíváte.

Děkujeme.

Má-li právnická osoba v úmyslu za účelem splnění povinnosti podle § 23 odst. 1 ZVS zřídit pro konání sbírky tzv. transparentní bankovní účet, musí přitom zohlednit, že při převodu finanční částky z účtu na účet banky běžně automaticky uvádějí jméno majitele účtu i číslo jeho účtu. Tyto osobní údaje jsou následně viditelné v rámci přehledu transparentního účtu, čímž by došlo k porušení výše uvedené povinnosti. Dle stanoviska Úřadu pro ochranu osobních údajů č. 4/2014 ze dne 11. 9. 2014 v obecné rovině platí, že pokud bude fyzická osoba provádět platbu na transparentní účet, a bude o povaze tohoto účtu předem a prokazatelně informována, lze provedení platby považovat za souhlas se zpracováním, a tedy i zveřejněním osobních údajů.
Použití transparentního účtu tak není vyloučeno, za předpokladu, že právnická osoba předem informuje přispěvatele (např. pomocí webových stránek) o tom, že účet, na který budou přispívat, je transparentní a příspěvkem na tento účet souhlasí se zveřejněním údajů.

Materiální dary

Krmivo pro kočky - konzervy, granule. Prosíme, pokud je to možné, jen krmivo které má odpovídající výživové hodnoty, které tyto kočičky nutně potřebují především proto, že většina našich svěřenců k nám přichází ve velmi špatném zdravotním stavu.

Záchodky, stelivo, misky, pelíšky, přepravky

Běžné věci, které se Vám už do domácnosti nehodí jako: stará prostěradla, povlečení, ručníky, hygienické pleny, apod. Dále třeba vata, papírové role, gáza, buničina, desinfekční přípravky.


Hodí se nám i "prošlé" autolékárničky - použijeme z nich obvazy, nůžky...

Léky k dostání bez předpisu v lékárně jako Ophtalmo-Septonex oční mast, desinfekční prostředky, vatičky do uší, jitrocelový sirup, apod. Dále antiparazitika , odčervovací tablety a pasty - např. Advocate, Bolfo, Drontal-.

Další způsob pomoci

Adopcí opuštěného zvířatka

Virtuální adopce je pomoc zvířatkům (především kočičkám), které zůstavají v depozitu dlouhodobě, příp. navždy, nejčastěji ze zdravotních důvodů (vhodné pro ty, kteří nemohou mít vlastní kočičku).

Propagací našeho sdružení

Pomůže nám, když budete sdílet na Facebooku naše právě probíhající aukce nebo šířit povědomí o tom, které kočičky právě hledají nový domov. 

Budeme rádi za jakoukoli formu pomoci. Neváhejte se na nás v případě dotazů kdykoli obrátit, rádi vše zodpovíme.

 

Chcete nás podpořit a poslat nám balíček? Nyní je to nejen levnější, ale i jednodušší!

Zapojili jsme se do projektu Pošli dárek balíkem pomocí služby chytrý balík a pomož útulkům. Naši příznivci nám mohou poslat balíček pouze za 50Kč! Stačí kliknout na následující odkaz, kde je odesílací formulář. Slevový kód, který se zadává na konci objednávky je: utulky 

https://www.chytrybalik.cz/objednavka/p/depozitumbastet/

Dary lze odečíst z daní, potvrzení vám samozřejmě na vyžádání zašleme.

Kontaktujte nás