Virtuální adopce

Co je virtuální adopce

Co je virtuální adopce a k čemu slouží? Některé kočičky je bohužel velmi složité nebo nemožné umístit do nových domovů. Většinou je to z toho důvodu, že jejich zdraví je trvale poškozeno, jako je tomu například u Tedýska.

Tedýsek má velmi nemocné plíce a je potřeba odborného dohledu a podávání léků. Měl těžkou calicivirozu a dodnes trpí průjmy. Je potřeba mu proto dávat odpovídající stravu a také léky. Takové kočičky si bohužel většina lidí domů ani adoptovat nemůže, proto přicházíme s možností virtuální adopce, kde svému svěřenci můžete poslat libovolný obnos, hračku, pelíšek nebo cokoli, co uznáte za vhodné :)

Co je k adopci nutné?

U každé kočičky máme v popisku alba napsáno, zda hledá domov, je rezervovaná nebo domov už našla - novou kategorií teď bude i virtuální adopce. K těmto kočičkám nám můžete odeslat libovolnou částku na číslo účtu 2000996708/2010 nebo na sbírkový transparentní účet 2500996720/2010 a do poznámky připsat, že se jedná o virtuální adopci a které kočičce je částka určena. Obratem Vám napíšeme, že nám penízky dorazily a pokud si to budete přát, zveřejníme Vás k Facebookovému albu jako adoptujícího.

V případě, že jim budete chtít zaslat cokoli jiného, pošlete to na adresu: Jaroslava Šprengrová, Horní 508, 51244 Rokytnice nad Jizerou a my jim věcičky předáme.

Děkujeme, že pomáháte i kočičkám, které nemají to štěstí a nemohou být umístěny do rodin.

Kontaktujte nás